Як випередити своїх конкурентів в інтернет?

Погляд на інтернет

Як випередити своїх конкурентів в інтернет? Чи дорого це коштує?

Адресується тим в кого вже є сайт, і, тим більше тим, у кого його ще нема!

Інтернет чекає Вас!

Якщо у Вас немає конкурентів - значить Ви не займаетесь бізнесом. Але, якщо Ви займаетесь бізнесом і, тим більше збираєтесь займатись ним і далі – час заглянути трохи вперед.

Навіть якщо Ви не любите інтернет, навіть якщо Ви не вірите в інтернет – однак Вам від нього нікуди не дітись! Сьогодні складно працювати без компьютера, без електронної пошти. А завтра буде складно працювати без нормального функціонального сайту.

Допоможіть своїм клієнтам!

Вони замучені рекламою по телебаченню, радіо, в пресі. Вони це все не бачуть, не чують, не сприймають. Тому, що не просили!

А їм потрібно те, що потрібно саме зараз. Те, чого вони самі просять! І це може бути те, що Ви пропонуєте, продаєте, робите!

Ви чи Ваш конкурент?

Все частіше люди звертаються до інтернет (Там шукають все. Все, що тільки можливо уявити). І вони знайдуть там того, кого шукають, але хто це буде …

Хто першим вийде назустріч і запропонує свої послуги, хто надасть потрібну інформацію, хто завоює довіру клієнта і забезпечить сервіс в обслуговуванні, той і переможе!

Це під силу зробити фірмі любого рівня. В інтернет навіть невелика фірма цілком може конкурувати з крупною. І дивовижно, але навіть звичайний підприємець може скласти серйозну конкуренцію великій компанії. Вирішують не гроші. Вирішує підхід. Вирішує вибір напрямку.

З чого розпочати, щоб перемогти конкурентів?

По перше – визначити яким повинен бути сайт. По друге – виявити, що робить неправильно Ваш конкурент, чого він зовсім не робить. По третє – зробити правильно, зробити краще, зробити те, що необхідно.

Яким повинен бути Ваш сайт

Ваш сайт, в першу чергу – це інструмент, це менеджер. Він повинен бути орієнтований на інтереси Ваших клієнтів, відповідати на їх запитання, зменшувати нагрузку на Ваші телефони, факси. Сайт повинен полегшити пошук і доступ до інформації. Він повинен працювати на Вас, а не просто «бути».

Що робить неправильно Ваш конкурент

Наприклад, він робить собі красивий сайт, щоб виглядав круто. Він вже програв Вам, тому що замовляв сайт дизайнерам, вибирав по зовнішньому вигляду. Він не сприймає його як інструмент, тому його сайт наповнений непотрібним для клієнтів змістом. Він не переймається про те, чи зможуть клієнти знайти інформацію що їх цікавить. Він ставить вперед привітання, похвали собі самому, плоди своєї творчості в дизайні і програмуванні, липові лічильники, чужі банери і т.д. і т.п.

Або шукав дешевий сайт, дешевше хостінг, безкоштовне обслуговування (безкоштовний хостінг знайти не складно, і сайт можна зробити за $30 і за 3 дні).

Ви можете бути спокійні – сайт Вашого конкурента ніхто не побачить крім нього самого. Його неможливо буде знайти через пошукові машини. Вам залишається тільки …

Зробити правильно, зробити краще!

Ви повинні самі зрозуміти інтернет, розібратись в його роботі. Продивитись сайти конкурентів. І зробити краще з точки зору: маркетингу, бачення клієнта, функціональності, стилю, інформаційного змісту … Зрозуміти – який Вам потрібен хостінг, з яким набором сервісу. Яка потрібна підтримка для сайту.

І через деякий час Ваші клієнти помітять, що саме …

Ви першими вийдете назустріч!

Клієнти повинні знайти Ваш сайт. Головна задача - Ваш сайт повинен знаходиться через популярні пошукові машини. Це означає, що він не повинен займати позиції далі 30 місця в результатах пошуку. Найбільша частина цієї задачі вирішується на стадії створення сайту, правильного підходу. І, головне, вирішення її прямо протилежно дизайну сайту. Або Ви отримуєте місце в пошукачах, або отримуєте взірець дизайнерської майстерності.

Але ні в якому разі не подумайте, що Ваш сайт буде погано виглядати, гірше ніж інші. Про особливості графіки для сайту Ви можете прочитати на сторінці Графіка для сайту.

Ви запропонуєте потрібну інформацію!

Клієнта потрібно втримати. Ваш сайт повинен, в першу чергу, відповідати на питання клієнтів. А їх цікавить товар, послуга, робота і ціни. Легкий доступ до інформації, зрозуміла навігація по сайту, відповіді на любі питання. Якщо Ви завалили його марною, непотрібною інформацією – клієнт втрачений.

Ви завоюєте довіру клієнта!

Інформація на сайті повинна бути конкретною, точною, вичерпною. Ціни реальні. Терміни виконувані.

Ви забезпечите сервіс в обслуговуванні!

Клієнт не повинен залишатись з питаннями без відповіді. На сайті мають бути всі відповіді. Попередьте необхідність зайвих дзвінків, з'ясувань. Тримайте на сайті готовими для вигрузки свої прайси (і в архівному вигляді, і в таблицях), бланки договорів, заказів … Намагайтеся як можна швидше реагувати на звернення клієнтів через електронну пошту.

Це не дорого!

Сайт – це не реклама і створити сайт не дорого. І робиться один раз. Підтримувати сайт – ще дешевше.

Створити сайт – це дешевше місячного показу ролика на телебаченні, це дешевше встановлення одного рекламного щита на дорозі, це дешевше одного кольорового банера в журналі, це дешевше реклами на радіо. І, повторюємо, на створення сайта Ви витрачаєте один раз!

Хіба це дорого – отримати сайт-менеджер за вартість 1 зарплати Вашого менеджера і заставити його працювати на Вас місяці і роки, без вихідних і цілодобово … сплачуючи лише за проїзд на роботу і з роботи?

Пора перемагати!

Якщо Ви готові зробити крок до перемоги над конкурентами – подзвоніть нам. Ми допоможемо Вам зайняти гідні позиції в інтернет і отримати сайт, який буде входити в 1% найкращих по всьому світі, одержуючих 99% всіх відвідувачів.

Ви наш клієнт - вибір за Вами!

Як випередити своїх конкурентів в інтернет? - Київ Харків Україна