Графіка для сайту

Послуги

Графіка для сайту

Оптимальна графіка для Вашого сайту

Графіка для сайту докорінно відрізняється від графіки для поліграфії. Розміри графічних файлів повинні бути оптимальними при хорошій якості картинки і не перевищувати 50-70 кб.

Ми забезпечимо для Вашого сайту графічні рішення, які не будуть ускладнювати роботу сайту і нервувати Ваших відвідувачів.

Більшість сайтів використовують не оптимізовану графіку, яка сповільнює відкриття сайтів. При цьому правильна обробка зображень може зменьшити розміри графічних файлів в 2-3 рази, а іноді і в 5-6 разів.

Ми вважаємо, що графіки не повинно бути багато. Її потрібно застосовувати тільки для стильового оформлення сайту і для покращення представлення інформації там, де це необхідно.

Розробка банерів

Пропонуємо створення банерів любого формату, статичних, анімаційних, інтерактивних - оптимізованих для інтернет.

Обробка фотографій

Пропонуємо обробку Ваших фотографій і зображень для інтернет з максимальним зменьшенням розмірів файлів. Сканування і обробка фотографій, плівок, любих зображень з оптимізацією для інтернет.

Альбоми - обробка серій зображень з створенням єдиного стилю оформлення і оптимізацією для інтернет.

Інтерактивна графіка - створення карт ссилок на основі графічних зображень.

Ми можемо запропонувати для Вас весь спектр послуг по створенню графіки для Вашого сайту - від фотосесії Ваших моделей або товарів і до отримання кінцевих файлів, готових для застосування на сайті.

Послуги

Графіка для сайту - Київ Харків Україна