Доменні імена .com

Послуги

Доменні імена .com

Домен в зоні .com

Пропонуємо покупку домена в зонах .com, .net, .org, у тому числі разом з послугою хостінгу. При цьому доменне ім'я обходиться Вам всього $22 на 2 роки.

Ми пропонуємо допомогу в підборі, перевірці доменного імені та покупці його для Вашого сайту. При цьому ключ до Управління доменом залишиться з Вами.

Доменне ім'я - це Ваша візитна картка! Воно має бути:

  • коротким і точним
  • визначати Ваш бізнес
  • легким у правильному написанні
  • легким в запам'ятовуванні
  • унікальним, що вказує на Вас
  • солідним, класичним, не дешевим

Якщо Ви готові зареєструвати своє доменне ім'я

Залишається прояснити пару моментів. Якщо Ви збираєтеся реєструвати домен в зоні .com.ua или .ua, то Вам доведеться звертатися до одного з Українських реєстраторів.

Якщо Ви маєте намір реєструвати домен в одній з міжнародних зон (.com, .net, .org і т.д.), то найбільш простий варіант - on-line реєстрація прямо через сайт будь-якого з реєстраторів з оплатою через кредитну картку. Кілька хвилин і ім'я Ваше!

Стандартна ціна доменного імені - $35 в рік.

Але, не поспішайте купувати ім'я, якщо Ви маєте намір купувати послуги веб-хостингу на одному з серверів, розташованих у Європі чи Америці. Більшість таких серверів реєструють доменне ім'я для Вас безкоштовно. Вартість послуг хостингу - не більше українських, а набір послуг та їх якість - на багато порядків вище.

Якщо Ви остаточно визначились у виборі доменного імені, то перевірити, чи не забрано воно раніше, краще за допомогою сайту BetterWhoIs.com або domaintools.com

Послуги

Доменні імена .com - Київ Харків Україна