Дрізоро - створення сайту ANT Studio - створення сайтів в Києві, Харкові, Україні

Дрізоро

ANT Studio - сайт "Дрізоро"

Дрізоро

Сайт: http://www.drizoro-ua.com/


DRIZORO S.A.U. - іспанський виробник будівельних матеріалів. Компанія Drizoro пропонує високоякісні будівельні матеріали, серед яких найбіль популярними в Україні є матеріали таких напрямків як - гідроизоляція, гідроізоляційні матеріали, ін'єкційні матеріали, індустріальні полы, декоративна обробка, добавки в бетон - добавки в бетони та суміші, ремонтні суміші - суміші для ремонту бетону.

В Україні іспанську компанію DRIZORO S.A.U. представляє компанія ТОВ ТД "Технобуд" - ексклюзивний представник і дистриб'ютор з 1997р. Дрізоро в Україні - це матеріали ТМ DRIZORO, що імпортуються напряму компанією Технобуд з іспанського заводу виробника. Компанія Технобуд для забезпечення будівельного ринку матеріалів Дрізоро постійно займається розвитком дилерської мережі по всій території України і пропонує співробітництво і партнерство всім бажаючим співпрацювати в цій сфері

В Україні компанію Drizoro S.A.U. називають - Дрізоро. На сайті www.drizoro-ua.com можна отримати інформацію про діяльність компанії, документацію, продукцію та інше. На даному сайті також представлена контактна інформація - працівники компанії чекають ваших повідомлень та звінків, Вас з радістю проконсультують, а також Вам допоможуть досвідчені кваліфіковані спеціалісти.

Скріншот сайту Дрізоро

Дрізоро
Дрізоро - Київ Харків Україна